شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی

1397/10/10

شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران از تاریخ 29 دی ماه الی 1 بهمن ماه امسال در دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، این کنگره با هدف گردهم آوردن محققان دانشگاه و متخصصان صنعت و ایجاد بستری مناسب برای تبادل یافته‌های جدید و پیشرفت­های فنی و شناسایی نیازهای روز صنعت از طریق ارائه مقالات، برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، برگزاری کارگاه‌ها و نشست­های تخصصی و برپایی نمایشگاه ترتیب داده شده است.
در این کنگره علاوه بر مقالات پژوهشی دانشگاهی در 17 محور مرتبط با مهندسی شیمی، مقاله های صنعتی (مطالعات موردی صنعتی) نیز در زمینه های مدیریتی، کنترل و فرآیند، کاتالیست و راکتور، و آب و محیط زیست نیز ارائه خواهد شد. در این کنگره علاوه بر بخش ارائه مقالات پژوهشی و صنعتی به دو صورت شفاهی و پوستر، نشست های تخصصی صنعتی با حضور مدیران ارشد صنایع، مدیران واحد های پژوهشی و اساتید دانشگاهی برگزار خواهد شد.
علاقه مندان به شرکت در این کنگره تا 25 دیماه فرصت ثبت نام از طریق وبسایت کنگره به نشانی www.ichec.ir دارند. همچنین برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دبیرخانه 64543155 تماس حاصل نمایید.