دوره مشترک MBA توسعه برند کالاهای مدرن

1397/10/8

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری دانشگاه بین‌المللی "مدآرت" فرانسه دوره MBA مشترک به منظور ارائه آموزش تخصص فنی و هنری در حوزه طراحی و نوآوری‌ها و راهبردهای توسعه برندهای کالاهای مدرن برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر: دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری دانشگاه بین‌المللی "مد آرت" فرانسه برای دوره MBA مشترک، در سال 1397 (2018) میلادی دانشجوی کارشناسی ارشد پذيرش می‌کند.
اين دوره دانشجویان مهارت‌های ارتباطات ديجیتالی، دانش رفتار مشتری، تخصص فنی و هنری در حوزه طراحی و نوآوری‌ها و راهبردهای توسعه برندهای کالاهای مدرن آشنا می‌شوند.
دانشگاه بین‌المللی "مدآرت" در شهر پاريس پايه گذاری شده است و تا به امروز يک شبکه گسترده‌ بین‌المللی تشکیل داده و همکاری‌های قابل توجهی را به صورت آکادمیک در داخل و خارج فرانسه داشته و اين همکاری موجب اثربخشی، اعتبار و کیفیت برنامه آموزشی مد آرت شده است.
برنامه آموزشی مد آرت در عرصه صنعت جهانی بسیار غنی شده است، به گونه‌ای که فارغ التحصیلان تجربه کارآموزی در شرکت‌های بین‌المللی را نیز کسب خواهند کرد. بر این اساس 35 درصد از دانشجويان دانشگاه بین‌المللی مد آرت را دانشجويان خارجی با بیش از 20 ملیت مختلف تشکیل می‌دهند.
کلاس‌ها در اين دانشگاه به زبان‌های انگلیسی، فرانسه و ايتالیايی داير است. مدت تحصیل در این دوره 2 تا 2.5 سال است که سال اول آن با همکاری دانشگاه مد آرت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تهران و از سال دوم تا پايان دوره در دانشگاه مد آرت پاريس برگزار می‌شود.
پايان‌نامه دوره و دفاع از آن با راهنمايی مشترک استادان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مد آرت و در مد آرت انجام می‌شود و هزينه تحصیل برای يک سال تحصیلی در دانشگاه امیرکبیر برای 305 ساعت 3300 يورو به اضافه 4.5 میلیون تومان برآورد می‌شود که طی سه قسط پرداخت خواهد شد و برای يک سال تحصیلی در مدآرت پاريس 8150 يورو خواهد بود.
پذيرش از بین فارغ التحصیلان مهندسی نساجی به ویژه مهندسی پوشاک، مهندسی صنايع و مديريت، طراحی پارچه و لباس با سابقه کار صنعتی، يا معرفی از صنعت همراه با بررسی سوابق و انجام مصاحبه خواهد بود.
مدرک پايان دوره توسط مد آرت صادر و توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه دولتی پرپیگنان فرانسه به تأيید وزارت علوم ایران خواهد رسید.
به منظور سهولت در شرکت، فراگیر شدن و بهره مندی بیشتر علاقه مندان، بخش اول دوره MBA در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به چند دوره آموزشی کوتاه مدت شامل دروس مستقل تقسیم بندی شده و حضور متقاضیان آشنا با موضوعات مديريت، تجارت، مد، پوشاک و کالای جانبی در دوره‌های کوتاه مدت امکان پذير است.
دوره‌های کوتاه مدت به زبان انگلیسی توسط استادان مدآرت و دانشگاه امیرکبیر به همراه ترجمه فارسی برگزار می‌شود. در پايان هر دوره کوتاه مدت برای شرکت کنندگانی که هر عنوان درسی را با موفقیت به پايان برسانند، گواهی نامه معتبر بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه مدآرت فرانسه صادر می‌شود.
زمان برگزاری سال اول از 29 دی ماه سال جاری تعیین شده است.