راه‌اندازی مرکز تخصصی نوآوری مهندسی صنایع

1397/09/27

رئیس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر از راه اندازی مرکز تخصصی نوآوری مهندسی صنایع خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر اکبر اصفهانی پور رئیس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم تقدیر از رتبه های برتر دانشجویان کارشناسی گفت: تقدیر از رتبه های برتر، ، رتبه های برتر علمی، فعالان دانشجویی، شورای صنفی، انجمن علمی و... دانشکده مهندسی صنایع هر ساله انجام می شود.
وی با اشاره به اهمیت رشته مهندسی صنایع در خطاب به دانشجویان این رشته در دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: مهندسی صنایع به شناسایی مسائل، مدل سازی،ارائه راه حل و ...می پردازد از این رو باید قدر این رشته را بدانید.
رئیس دانشکده مهندسی صنایع با بیان اینکه این دانشکده فعالیت هایی در راستای به کارگیری توانایی دانشجویان انجام می دهد، خاطر نشان کرد: بنا داریم به زودی مرکز تخصصی نوآوری مهندسی صنایع را راه اندازی کنیم.
اصفهانی پور ادامه داد: اکنون در حال احداث این مرکز هستیم که دانشجویان بتوانند ایده های خود را ارائه کنند و در قالب تیم های استارت آپی به فعالیت بپردازند.
در ادامه مهندس پهلوانی رئیس سازمان بهره وری ایران و دانش آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم تقدیر از رتبه های برتر دانشجویان کارشناسی مهندسی صنایع امیرکبیر خاطر نشان کرد: موفقیت بعد های مختلفی دارد که باید دانشجویان خصوصا در این رشته آن را ترسیم کنند.
وی ادامه داد: اگر قرار است در یک فضای علمی تغییر مرز دانش داشته باشیم این تنها از طریق پروژه های کاربردی با صنعت و مسائل کشور امکان پذیر است.
وی همچنین در خصوص اهمیت بهره وری نیز توضیحاتی ارائه کرد.
گفتنی است در مراسم تقدیر از رتبه های برتر دانشجویان کارشناسی مهندسی صنایع امیرکبیر از نفرات برتر ورودی 97، 96، 95، 94 تقدیر به عمل آمد.
همچنین از تیم های برتر والیبال، شورای صنفی، انجمن علمی، بسیج دانشجویی سال 95 و 97 تقدیر به عمل آمد.