برگزاری جشن «روز دانشجو» در دانشگاه

1397/09/18

دفتر دختران با همکاری فرهنگی اداره امور خوابگاه‌ها دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به برگزاری جشن روز دانشجو ویژه دانشجویان دختر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : این جشن با حضور 700 دانشجوی دختر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سالن اجتماعات مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
احترام و التزام به شأن، جایگاه و کرامت دانشجویان دختر، ایجاد نشاط پایدار و روحیه ی امید بین دانشجویان دختر، بهره گیری از ظرفیت فکری و اجرایی دانشجویان دختر، وفاداری و اعتقاد به فرهنگ و هویت اسلامی- ایرانی، جلب همکاری و تعریف مشارکت با مجموعه های مختلف دانشگاه جهت رفع مشکلات حوزه دختران، فعال سازی دختران و جلب مشارکت و حمایت از ایده ها و طرح ها برای فعالیت های فرهنگی، برنامه ریزی در جهت فراغت دخترانه مطلوب، توانمندسازی دختران و ارائه آموزش های لازم و تشویق و زمینه سازی برای تفکر (فکرآفرینی) از جمله اهداف این جشن اعلام شده است.
اجرای برنامه توسط دانشجویان دختر ، سخنرانی با موضوع کرامت زن از دیدگاه اسلام توسط خانم سوفیا کاسترو راه یافته آرژانتینی و اجرای مسابقات محتوایی و سرگرمی ، اجرای گروه مولودی و دف ، اجرای گروه موسیقی و تهیه هدیه به مناسبت روز دانشجو و اهداء به شرکت کنندگان از جمله برنامه‌های جنبی این جشن بود.