عصرانه‌ای با طعم تعمیر و نگهداری

1397/07/10

در راستای دومین رویداد ایرآپ، اولین عصرانه این رویداد در حوزه تعمیر و نگهداری وسایل پرنده از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : بعد از به پایان رسیدن اولین دوره رویداد "ایرآپ"، دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اقدام به برگزاری دومین دوره این رویداد به صورت بین المللی کرده است.
در رویداد سال جاری ایراآپ 7 عصرانه مختلف در پاییز 97 پیش از برگزاری رویداد اصلی، با هدف تمرکز بر زمینه‌های همکاری سایر رشته‌ها با صنعت هوافضا و شناوری این رشته، بررسی چالش‌ها و مشکلات و نیازهای صنعت و همچنین ایجاد ارتباط بیشتر میان دانشگاه و صنعت در مسیر حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم برگزار خواهد شد.
در این راستا اولین عصرانه این رویداد با عنوان "تعمیر و نگهداری وسایل پرنده" و با تمرکز بیشتر بر "هواپیما و بالگرد" در روز 11 مهر جاری در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
مدیر کل اداره موتور هواپیمایی آسمان، مدیر مهندسی و تعمیرات سنگین هواپیمایی ماهان، معاون فنی شرکت هلی آریا کیش و نمایندگانی از شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگرد های ایران (پنها) از جمله مدعوین این رویداد هستند.
علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به سایت www.aerup.aut.ac.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.