برگزاري دهمين نشست BPM DAY

1397/05/22

دهمین نشست مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM DAY) در دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌های مدیریت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : در سطح جهانی BPM DAY ها به منظور به اشتراک‌گذاری تجارب حوزه BPM (مدیریت فرایند کسب و کار) توسط نمایندگان ABPMP (انجمن حرفه ای مدیریت فرایند کسب و کار) برگزار می‌شود و در آن یک نماینده از صنعت و یک نماینده از دانشگاه به ایراد سخنرانی در خصوص یک موضوع مشخص از BPM می‌پردازند.
در بخش دانشگاهی حوزه‌های نو در BPM معرفی و گزارش‌های جهانی ارائه می‌شود و در بخش تجربی نیز در رابطه با متدولوژی انجام BPM در سازمان مورد نظر، چالش‌ها و موانع پیش رو و راه‌های گذر از آنها، نتایج بدست آمده و پیشنهاداتی که در اجرای بهتر BPM دارند بحث و تبادل نظر می‌شود.
از خرداد ماه سال 96 تا به حال 9 جلسه از این نشست‌های BPM DAY به همت نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌ و کار در ایران برگزار شد و دهمین نشست این دوره با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران برگزار خواهد شد.
شرکت در این جلسات رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در وب‌سایت انجمن از این جلسات بهره‌مند شوند.
دهمین شست BPM DAY روز 23 مرداد ماه از ساعت 16 در محل دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.