برندگان مسابقه بزرگ قرآنی "ضیافت نور "

1397/04/26

از سوی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر برندگان مسابقه بزرگ قرآنی " ضیافت نور " اعلام شدند .
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، سیدعلی محمدپور ،سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: این مسابقه در هر روز ماه مبارک رمضان با طرح سوالاتی از جزء متناظر آن در قرآن کریم برگزار شد که با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر همراه بود.
وی افزود: در طراحی سوالات به روزآمد و کاربردی بودن مفاهیم و آموزه های قرآنی در موضوعات اخلاقی، اجتماعی و سیاسی جامعه که یکی از جنبه های اعجاز قرآن کریم نیز می باشد، توجه ویژه ای شده بود؛ به طوری که پاسخ بخش زیادی از سوالات مطرح شده، پاسخ به نیازهای روز جامعه ما در عرصه های مذکور بود. همچنین با هدف انس بیشتر دانشجویان در آیات قرآن کریم، سعی شده بود که سطح سوالات به گونه ای باشد که پاسخ به برخی نیازمند رجوع به تفاسیر قرآن کریم در موضوع مرتبط باشد.
محمدپور ادامه داد: در پایان این مسابقه آقای حسن قاسمی نفر اول، خانم ثمینه صمدی وند نفر دوم و آقایان سبحان منزوی و علی دهقان و خانم زهرا خاوری مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند. سرکار خانم عاطفه چرخستانی نیز به عنوان نفر برگزیده به قید قرعه از میان کلیه شرکت کنندگان، دست یافت.
محمدپور در پایان خاطر نشان کرد: لازم است، از دایره فرهنگی اداره امور خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشجویان هیئت رهروان شهدای دانشگاه امیرکبیر که در اطلاع رسانی و گسترش این مسابقه ما را همیاری کردند، قدردانی می کنم .