برگزاری نمایشگاه سلامت در دانشگاه

1396/01/30

برگزاری نمایشگاه سلامت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان فعالترین مرکز بهداشت و درمان دبیرخانه ای در ميان دانشگاه های زيرمجموعه وزارت علوم در نظر دارد، همچون سالهاي گذشته به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت، در روزهای 10 تا 12 اردیبهشت ماه نمایشگاه سلامت برگزار كند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : این نمایشگاه بر پایه شعار سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي کشور با عنوان "زندگی سالم با نشاط و امید" برنامه ریزی شده است و در سه بخش تجهیزات پزشکی، دارویی و غذایی برقرار خواهد بود.
از جمله فعالیت های این نمایشگاه مي توان به عرضه محصولات صنایع دستی معلول کارآفرین پر انرژی فریبا معصومی، اجرای مانورهای عملیاتی و آموزشی، عرضه دستگاه های تست قند خون به همراه مشاوره دیابت، حضور كارشناسان مرکز تحقیقات حفاظت کار و ارائه بسته های آموزشی اشاره كرد.
برگزاری مسابقات مفرح و شاد، مشاوره تغذیه و سمپلینگ منوهای غذایی، برگزاری کارگاه آموزشی طب سنتی و فعالیت جمعیت خیریه دانشجویی معین، انجام تستهای روانسنجی و حضور اعضاي كمپين دوستداران محيط زيست دانشگاه صنعتي اميركبير از ديگر برنامه هاي اين نمايشگاه تخصصي است.
تعدادي از شرکت های توليد و فرآوري محصولات ارگانیک از جمله چای، عسل، پسته، محصولات لبني، انواع روغن و داروهاي گياهي در اين نمايشگاه به معرفي و عرضه محصولات خود خواهند پرداخت.