تمدید مهلت ثبت نام مدرسه رباتیک

1397/04/2

مهلت ثبت نام در ترم تابستان مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) تمدید شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نظر به درخواست متقاضیان محترم، برای حضور در دوره تابستان این مدرسه، که بصورت ترمی و در طول سال در سطوح گوناگونی و بر طبق یک برنامه ی چهار ساله ی از پیش تعیین شده، بنا شده است، مهلت ثبت نام تا پایان روز 8 تیرماه 97 تمدید گردید.

تاکنون ممکن است متقاضیان آموزش تجربه حضور در کلاس‌هایی را داشته باشند که در آن ها تمرکز آموزش، حول محور مباحث بوده است. البته برخی از موارد آموزشی، با توجه به ساختار خود، مبحث محوری را طلب می نمایند. اما همواره آموزش کامل در سایه پروژه محوری و ترکیب موارد آموزشی در قالب یک مجموعه اثر گذاری جامع و کامل را در پی خواهد داشت. در این راستا مدرسه رباتیک امیرکبیر به دنبال آن است تا با بهره‏ گیری از پتانسیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) و با درنظر گرفتن الگوی دانشگاه نسل سوم به دنبال تربیت نسلی باشد که در آینده‏ ای نه چندان دور، کارآفرین و محرک اصلی اقتصاد دانش ‏بنیان کشور است تا از این طریق با انتقال تجربه موفق چندین ساله دانشگاه در این حوزه به نقش‏ آفرینی در کشور بپردازند.

این مدرسه با همکاری فدراسیون جهانی رباتیک فیرا برگزار شده و چرخه‏ ای هدفمند برای آموزش نسل جوان کشور با نگرشی مثبت جهت ایجاد زمینه کارآفرینی و تولیدات دانش ‏بنیان در آینده کشور است. این مدرسه با شعار "رباتت را خودت بساز!! " به دنبال ایجاد نگرشی جدید و نوین در آموزش رباتیک و هوش مصنوعی است تا با استفاده از مجرب‏ ترین اساتید و بروزترین روش ‏های نوین آموزشی به دنبال انتقال انگیزه و شور و نشاط به نسل جوان کشور از سنین پایه باشد. دوره برنامه ریزی شده تابستان برای دانش آموزان مقاطع ایتدایی، متوسطه اول و دوم می باشد.