شناسایی مفاخر با عضویت در کهربا

1397/03/13

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به ‌عنوان مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور، از پیشتازان توسعه و فناوری در کشور محسوب می‌شود و با توجه به سیاست‌های گسترش همکاری‌های بین‌المللی در حوزه علم و فناوری، معاونت امور بین‌الملل و مدیریت همکاری‌های علمی و بین‌المللی، سلسله اقداماتی را در راستای حمایت از توسعه برنامه‌های پژوهش محور و آموزشی اساتید و دانشجویان در نظر گرفته است.
در این راستا کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) با ایجاد بسترهای لازم، فرصت‌های مناسب پیشرفت، ترقی و تعالی اندیشه‌های ناب دانشجویان را با رویکرد همگرایی و هم‌افزایی و پرهیز از پراکندگی در کارها در یک نقطه متمرکز کند تا دانشگاه صنعتی امیرکبیر را به جایگاه شایسته نائل کند.
بر این اساس کهربا از کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین فارغ‌التحصیلان خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر جهت عضویت دعوت به عمل می‌آورد.
اهم محورهای پیش‌بینی‌شده این کانون را می‌توان به شرح ذیل دانست:
این کانون اهدافی چون شناسایی دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مفاخر فعال ایرانی در سطح بین‌المللی و تهیه بانک اطلاعاتی و به‌روزرسانی، پایش و افزایش بهره‌وری مداوم آن، کمک به برگزاری کارگاه، همایش و هم‌اندیشی‌هایی در سطح بین‌المللی با استفاده از پژوهشگران و دانشجویان ایرانی و بین‌المللی و شناسایی نقاط قوت و ضعف دانشکده ها، گروه‌ها، پژوهشکده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و ارائه راه حل های مناسب و قابل اجراء و تهیه گزارش و اطلاع‌رسانی به معاونت امور بین الملل به منظور بهبود مستمر را دنبال می‌کند.
شناسایی آخرین برنامه‌های حمایت مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و فرصت‌های آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی ملی و بین المللی برای اساتید و دانشجویان از دیگر اهداف این کانون است.
علاقه مندان برای حضور و ثبت نان در این کانون می‌توانند بر روی لینک https://goo.gl/xifWKd زیر کلیک کنند.
پس از ثبت‌نام اولیه مراحل تکمیل اطلاعات و پیگیری امور اطلاع‌رسانی خواهد شد.