ارائه آخرین یافته در کنفرانس پردازش تصویر

1395/09/15

دومین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از 23 آذرماه برگزار می‌شود و در خصوص شبکه‌های کامپیوتری، بینایی ماشین و پردازش تصویر و سیگنال بحث و تبادل نظر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر: دکتر کریم فائز دبیر علمی دومین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند در این باره گفت: دومین کنفرانس بین المللی پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند (ICSPIS2016) 23آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
وی تعداد مقالات ارسال شده به اولین کنفرانس را 80 مقاله ذکر کرد و ادامه داد: در دومین کنفرانس 200 مقاله ارسال شده که از این تعداد 88 مقاله برای ارائه انتخاب شده است. از این تعداد 56 مقاله به صورت شفاهی و 32 مقاله به صورت پوستر ارائه می‌شود.
فائز،برگزاری کارگاه‌های آموزشی را از جمله برنامه‌‎های جنبی این کنفرانس نام برد و یادآور شد: بکار گیری زبان پایتون در یادگیری ماشین و پردازش تصویر، آموزش ویراستار متن، مهندسی نرم افزار نهفته و حوزه‌های دانش مرتبط با آن، تست نفوذ و جمع آوری اطلاعات در شبکه‌های کامپیوتری و بکارگیری نرم افزار «مطلب» برای پردازش تصویر عناوین کارگاه‌های آموزشی این کنفرانس است.
دبیر دومین کنفرانس پردازش سیگنال تاکید کرد: در این کنفرانس در خصوص موضوعاتی چون سیستم‌های هوشمند،‌شبکه‌های الکتریکی هوشمند، شبکه‌های کامپیوتری، بینایی ماشین، تحلیل و بازشناسی الگو، داده کاوی، محاسبات نرم، پردازش سیگنال، پردازش تصویر، پردازش صوت و گفتار و پنهان سازی داده‌ها بحث و تبادل نظر خواهد شد.
وی زمان برگزاری این مراسم را 23 تا 25 آذرماه جاری دانست و خاطر نشان کرد: در اختتامیه این کنفرانس از مقالات برتر تقدیر می‌شود.